![](https://pryingul.inf.ua/wp-content/uploads/2014/12/10698680_787454087967759_1082014941868047476_n.jpg)
Співробітники регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» провели еколого-освітні заходи для школярів Новобузької ЗОШ І-ІІ ст. (5-8 класи) та Кам’янської ЗОШ (1-9 класи) на тему «Водойми парку «Приінгульський». Заходи були присвячені Міжнародному дню Чорного моря.
Дітям в дружній атмосфері розповіли про водойми, що протікають по території парку; бажаючі пограли у вікторину та переглянули тематичну презентацію .
Висловлюємо подяку дирекціям шкіл за співпрацю!