Новини парку

СМАРАГДОВА МЕРЕЖА В УКРАЇНІ

By 08/12/2016 5 февраля, 2017 No Comments


23 листопада на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України опубліковано новину, що 271 природоохоронна територія України увійшла до переліку об’єктів Смарагдової мережі Європи.
В Страсбурзі (Франція), під час 36-го засідання Постійного комітету Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування, яка діє під егідою Ради Європи, було були затверджені переліки об’єктів Смарагдової мережі Європи для України, Білорусі та Швейцарії.

Український перелік складається з 271 природоохоронного об’єкта площею 6,2 млн. га., що становить приблизно 10 % площі держави. Це надає територіям міжнародний статус як об’єкту особливого природоохоронного значення.
Надалі має бути створена система управління та моніторингу за рідкісними та зникаючими видами рослин і тварин, а також природними оселищами, які потребують заходів для збереження в рамках виконання вимог Бернської конвенції.
Заступником голови Постійного комітету Бернської конвенції був обраний представник української делегації — директор Департаменту заповідної справи Мінприроди Ігор Іваненко.
Інформація підготовлена за матеріалами http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/5491-ponad-271-pryrodookhoronnyi-ob-iekt-ukrainy-vkliucheno-do-skladu-smarahdovoi-merezhi-yevropy