![Робота зі школами](https://pryingul.inf.ua/wp-content/uploads/2014/04/10152407_686112418101927_6429808670028681917_n.jpg)
Дирекцією РЛП «Приінгульський» розроблено ідею та виготовлено інформаційний стенд «Природно-заповідний фонд Новобузького району. Регіональний ландшафтний парк «Приінгульський».
Протягом I кварталу стенди передано до загальноосвітніх начальних закладів в селах Софіївка, Кам’яне, Березнегуватське, м. Новий Буг – школи № 1, 4, 7, гімназію.
Сподіваємося, що інформація буде корисною для школярів.
На фото школярі Софіївської школи та науковий співробітник парку Попова Т.