![](http://pryingul.inf.ua/wp-content/uploads/2014/08/10462927_727094290670406_8600167864188002505_n.jpg)
В червні в пришкільних дитячих таборах «Сонечко» (Софіївська ЗОШ), «Веселка» (Березнегуватська ЗОШ), «Країна веселкова» (Кам’янська ЗОШ) проведено заходи «Цікаві дерева України та їх лікарські властивості». Дітей ознайомлено з місцевими деревами, народними традиціями лікування рослинами, показано відображення цієї теми в легендах, прикметах. Діти розгадували тематичний кросворд, пограли в екологічні ігри.
На фото — під час заходу в Березнегуватській школі