![](http://pryingul.inf.ua/wp-content/uploads/2014/03/dce5a22b708f8eaa3b519c960b68d779.jpg)
З 27 січня по 1 квітня проходить Всеукраїнський конкурс соціальної реклами природоохоронного спрямування «Новий погляд на проблеми довкілля». Конкурс проводиться за громадською ініціативою під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України.
Його мета — надання можливості талановитим творчим людям з активною громадянською позицією, небайдужим до проблем довкілля висловити своє ставлення до тієї чи іншої проблеми, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами природоохоронного спрямування.
Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: соціальна зовнішня реклама, соціальна друкована реклама, соціальна відеореклама, соціальна Інтернет реклама.
Більше інформації на сайті Мінприроди