Новини парку

Триває конкурс дитячого малюнку «Вода – джерело життя»

By 30/03/2015 3 апреля, 2015 No Comments

Миколаївське обласне управління водних ресурсів проводить конкурс дитячого малюнку в рамках заходів екологічно-просвітницького спрямування до Дня Водних ресурсів, Дня Довкілля, Дня Південного Бугу.

Регіональний ландшафтний парк «Приінгульський» приєднується до проведення районного етапу конкурсу. Додатково буде обрано одну кращу роботу. Її автор отримає подарунок.

Мета конкурсу — розвинення в учнів бережливого ставлення до навколишнього середовища та водних багатств природи рідного краю.

До участі в конкурсі запрошуються діти та учнівська молодь у вікових категоріях: молодша група — учні 1-4 класів; середня група — учні 5-8 класів; старша група — учні 9-11 класів.

Період проведення конкурсу з 1 березня до 31 травня 2015 року.

Конкурсні роботи повинні бути присвячені водним ресурсам, відображати пейзажі річок та їх природне середовище або містити заклик до дбайливого ставлення та збереження водних ресурсів. Вони можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконанні в будь якій техніці. Формат А4, або А3.

Роботи повинні супроводжуватися етикеткою, де вказується прізвище, ім’я, вік конкурсанта, назва закладу, клас, прізвище керівника.

Конкурсні роботи авторам не повертаються і не рецензуються.

Прийом конкурсних робіт здійснюється в два періоди.
• до 10 травня 2015 р. – до Новобузької дільниці групового водопроводу на адресу м. Новий Буг, вул. Котовського, 1 В, 55600;
• до 18 травня 2015 року – до Миколаївського обласного управління водних ресурсів.

Організаторами районного етапу конкурсу роботи направляються до Миколаївського обласного управління водних ресурсів для участі в конкурсі на обласному рівні.

Критерії оцінювання: відповідність темі конкурсу; оригінальність; композиційне рішення; колорит; живописність; майстерність виконання.

За результатами Конкурсу визначаються І, ІІ та ІІІ місця у трьох вікових групах та „Гран-прі”, по кожному району області. В Новобузькому районі додатково буде обрано одну кращу роботу.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до представників:
• Новобузької дільниці групового водопроводу – Яремчука Валентина Дмитровича, тел.: (05151) 9-14-63, 9-29-57, e-mail: ndgv@meta.ua
• Регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» — Попової Тамари Миколаївни, тел.: 097-174-22-95, e-mail: pryingul@gmail.com