enuk
 

Публікації

Інформаційні знаки очима дитини: за чистоту на природі

Ознайомитись з роботами учасників конкурсу конкурс дитячого малюнку на кращий інформаційний знак проти засмічення можна за цим посиланням.

Шпаргалка для фенологічних спостережень

На нашому сайті розміщено “Методичні рекомендації щодо ведення фенологічних спостережень за рослинами на території природно-заповідного фонду та вивчення рідкісних видів флори”. Ознайомитись з матеріалами можно за цим посиланням.

Вивчаємо первоцвіти

В Миколаївській області за літературними даними відомо не більше десяти великих місцезнаходжень брандушки різнобарвної, одне з них – на території РЛП «Приінгульський».
На нашому сайті РЛП в розділі «Публікації» – «Статті співробітників РЛП» розміщено “Методичні рекомендації щодо вивчення популяцій брандушки різнобарвної Bulbocodium versicolor (Ker Gawl.) Spreng”. Ознайомитись з ними можно за цим посиланням.
Рекомендації підготовлено співробітником РЛП для використання під час традиційної природоохоронної дитячої акції «В пошуках первоцвітів» та для усіх бажаючих вивчати цей вид. Чекаємо появи брандушки на схилах приінгульських балок!

Методичні рекомендації щодо ведення фенологічних спостережень за рослинами на території природно-заповідного фонду

Методичні рекомендації щодо ведення фенологічних спостережень за рослинами на території природно-заповідного фонду

Методичні рекомендації щодо вивчення популяцій брандушки різнобарвної

Методичні рекомендації щодо вивчення популяцій брандушки різнобарвної Bulbocodium versicolor (Ker Gawl.) Spreng.