Суб’єктам туристичної діяльності

Організовані відвідування найкраще розкривають характерні особливості заповідної території. Над їх розробкою працюють спеціалісти, які враховують очікування туристів, особливості транспортного сполучення, мальовничість природних об’єктів та унікальність історико-культурних пам’яток.

Сплановані відвідування туристичними маршрутами – запорука вдалого відпочинку при мінімальній шкоді природі. Це – найбільш вдалий досвід поєднання потреб відпочинку на природі та її збереження.

Адміністрація РЛП «Приінгульський» відкрита до співпраці щодо розробки нових маршрутів та вдосконалення діючих. З урахуванням потреби збереження рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин, їх оселищ не вся територія Парку є доступною для організації відпочинку. Просимо ставитися до цього з розумінням.

Звертаємо увагу. Рекреаційна діяльність на території РЛП «Приінгульський» організовується спеціальними підрозділами адміністрації Парку, а також іншими підприємствами, установами та організаціями на підставі угод з адміністрацією Парку.

Суб’єктам туристичної діяльності, які планують надавати послуги на території РЛП «Приінгульський», наполегливо рекомендуємо укладати угоди з адміністрацією Парку до настання рекреаційного сезону.
Без таких угод діяльність на території РЛП «Приінгульський» вважатиметься самовільною та буде призупинена.