Екскурсії

З еколого-освітнього центру починається більшість екскурсій по території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський». Їх перелік й тематичне наповнення постійно розширюється. Вони адаптовані для різних вікових груп.

Пропонуємо:
Приінгульська «Садиба Тропіних»: дізнаємося про еколого-освітній центр – взаємозв’язки людини і природи в Приінгуллі, характерні особливості регіонального ландшафтного парку «Приінгульський», господарські будівлі садиби: льодник, підвал, ємкості для солінь – які органічні продукти вживали мешканці садиби, як поводилися з відходами, як зберігали продукти харчування без холодильників, завдаючи мінімальної шкоди природним комплексам, поспілкуємося про особливості ландшафтного дизайну початку XX століття на прикладі присадибного парку, пройдемося по підвісному мосту через р. Інгул. Пошукаємо скелю-домовичка, яка мільярди років споглядає на природне русло Інгулу.
Тривалість: 1,5 – 2 год.
Екскурсія по еколого-освітньому центру – приділяється увага взаємовідносинам Людини і Природи, що розкриваються на прикладі території РЛП «Приінгульський». Відповідно до інтересів групи узгоджується програма екскурсії.

Екскурсійний супровід під час проходження туристичних маршрутів. Гід РЛП «Приінгульський» знайомить з об’єктами, цікавими для відвідування.

Екскурсія на плоту – дізнаємося більше про природні та історико-культурні об’єкти Приінгулля, споглядаючи їх вздовж водної гладі Софіївського водосховища.