enuk
 

Новини парку

ЗМАГАННЯ РИБАЛОК

6-7 жовтня на Софіївському водосховищі відбудуться змагання зі спортивної риболовлі “Рибальскі ігри”. Основний організатор – ТМ «Флагман рибалка» України. Розташування базового табору – правий берег водосховища, а саме: від с. Новорозанівка до острова. Прохання до рибалок-любителів в ці займати іншу частину берегової лінії, щоб вдало провести і власний відпочинок, і не створювати перешкод для учасників змагань. Бажаємо теплої погоди на вихідні!

До відома: за умовами змагань спіймана риба відпускається.

День працівника природно-заповідної справи в Приінгуллі

День працівника природно-заповідної справи відбувся!  Дякуємо усім учасникам за приємну атмосферу.

Вітання з нагоди професійного свята

ПРОВЕДЕНО ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ

На території РЛП «Приінгульський» влаштовано мінералізовані смуги для попередження поширення низових пожеж. Такі смуги, як правило, створюються вздовж доріг, навколо пожеже небезпечних ділянок. Роботи проведені Новобузьким лісництвом ДП «Баштанське лісове господарство».
До речі, у складі земель РЛП «Приінгульський» 13,7 % складають землі державного лісового фонду.
Дякуємо Новобузькому лісництву ДП «Баштанське лісове господарство» та Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства за співпрацю в питаннях протипожежного впорядкування.

Звертаємо увагу!

Протягом 5 квітня-5 липня 2018 р. на р. Інгул встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов риби та інших водних біоресурсів.